Condor Werkzeug

Prager Co.

Jeden z dwóch największych w Niemczech dystrybutorów narzędzi dla warsztatów i przemysłu motoryzacyjnego. Rodzinna firma z ponad 40 letnimi tradycjami. Oferuje narzędzia z Taiwanu, Indii, a także wiele narzędzi produkcji niemieckiej. Dzięki ustabilizowanej kooperacji z dziesiątkami producentów na całym świecie stale rozwija asortyment bardzo szybko reagując na potrzeby rynku. Oferuje tylko najlepszą jakość, których jakość spełnia wymogi znanej i cenionej w całej Europie marki. Condor Tools jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce od 2005 roku.
Mityvac

Mityvac

Amerykański potentat w produkcji narzędzi diagnostycznych i podciśnieniowych. Produkuje najlepsze wakuometry, pompy do układów hamulcowych, systemów sprężania i sterowania. Najlepsi specjaliści, własne biuro konstrukcyjne, laboratorium i wieloletnie doświadczenie gwarantują wzorcową jakość i bezawaryjność. Condor Tools jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce od 2009 roku.
Hubitools

Hubitools

Belgijska firma od roku 1976 reprezentująca w Europie międzynarodowych producentów narzędzi motoryzacyjnych i przemysłowych. Od lat oferuje narzędzia producentów z całego świata, którzy projektują i produkują innowacyjne narzędzia do diagnostyki, sterowania, kontroli, testowania elektronicznego i znakowania. Condor Tools jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce od 2009 roku.
Hanse Werkzeug

Hanse Werkzeug

Niemiecki producent i dystrybutor narzędzi dla serwisów samochodowych, specjalizuje sie w ofercie narzędzi do samochodów dostawczych i ciężarowych. Większość narzędzi produkcji niemieckiej jest rekomendowanych przez sieci serwisowe takich producentów jak MAN, Scania, Mercedes, VAG, Opel, DAF, Volvo, BPW, ZF, PSA. Condor Tools jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce od 2009 roku.
JBM

JBM Campllong

Hiszpańska firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w imporcie i dystrybucji narzędzi dla sektorów: motoryzacyjnego, warsztatowego i przemysłowego. Dynamiczna firma oferuje tylko produkty bardzo dobrej jakości i wartości technicznej. Bardzo szybko reaguje na wszelkie innowacje i stale wprowadza nowe, ciekawe produkty. Condor Tools jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce od 2014 roku.
Steelman

Steelman

JS Products - Steelman została założona w 1986r. Głównym celem działalności jest precyzyjne projektowanie i produkcja oraz dystrybucja specjalistycznych narzędzi i urządzeń dla profesjonalnego rynku motoryzacyjnego i przemysłowego. Powodem dumy firmy jest zdolności do identyfikacji, rozwoju, projektowania i produkcji najwyższej jakości produktów.
PBT

Private Brand Tools

Australijskie stowarzyszenie producentów narzędzi motoryzacyjnych od ponad 45 lat produkujących narzędzia o bardzo wysokiej jakości. Niewielki asortyment, lecz znakomicie dopracowane, precyzyjne produkty zaprojektowane, zbadane w laboratorium i wyprodukowane przez najlepszych specjalistów z kraju kangurów. Produkty PBT są bardzo często kopiowane przez tańszych producentów, których narzędzia nie osiągają jakości i trwałości oryginałów.